Katalogy

Různé katalogy všeho možného (knihy, hry, weby, ...)

Přehled všech knih v mé domácí knihovničce. Pokud chcete něco půjčit, tak se ozvěte.

Skautská literatura, kterou jsem si v průběhu let pořídil

Romská literatura, kterou jsem si v průběhu let pořídil

Neskautská literatura, kterou lze vhodně využít při přípravě programu.

Život je jedna velká hra. Jsou ale i jiné hry, ke kterým se rádi vracíme. A o těch se dočtete v této části webu.

Deskové hry, které jsem si v průběhu let pořídil. Pokud budete mít chuť a čas, tak si je s Vámi rád zahraju. Stačí dát vědět.

V roce 2007 jsem objevil svět online her. Od té doby jsem jich vyzkoušel velkou řadu a pár z nich stále hraji.

Weby, které jsem vytvořil nebo se na jejich vzniku podílel.

Už několik let zvažuji vytvoření bylinkové zahrádky na svém balkóně. Nyní nastal čas realizace a částečně bude i uvnitř bytu (což nebylo původně v plánu).

Hlavní část mé bylinkové zahrádky bude na balkóně v samozavlažovacích truhlících.

Část mé bylinkové zahrádky bude i v bytě. Většina těchto bylinek bude mít svůj specifický důvod, proč nejsou venku, ale uvnitř.

Pokud Vás zajímá, kde beru jednotlivá semínka, sazeničky, truhlíky, ... tak se mrkněte na seznam mých dodavatelů.