Narozeninový rok

Dnes bych měl slavit další kulatiny, ale vzhledem k pandemii to není možné. Rozhodl jsem se proto uspořádat spoustu narozeninových akcí v průběhu celého roku. Budu moc rád, když si vyberete a potkáme se na některých z nich. Budu se snažit, aby každý týden bylo alespoň něco krátkého ;-) Nabídka bude průběžně doplňována, tak se nezapomeňte občas mrknout ;-)

Vyhledat

V rámci Narozeninového roku jsem se setkal již s 9 z Vás.

Pokud Ti nevyhovují navržené termíny, tak navrhni svůj vlastní a já se pokusím přizpůsobit.

Jen aktuální a nadcházející události | Všechny události

Tady se zobrazí jen proběhlé události.

Speciality

Všemožné vylomeniny, které se nehodí do žádné jiné kategorie, ale které by bylo škoda opomenout.

Jednodenní výlety

Moje vlastní jednodenní výlety různých délek a náročností

Víkendovky

Moje akce na celý víkend

CK Rady na cestu

Akce s cestovní kanceláří Rady na cestu | více info o CK

úterý, 12. leden 2021
V roce 1920 byla natočena první česká filmová pohádka. Pojďme po 100 letech zavzpomínat na tuto krásnou dobu a seznamme se s jednotlivými pohádkami - nejen těmi známými, ale i mnohými zapomenutými poklady. Ať Vám tento speciální web přináší jen a jen spoustu dobré nálady. Pohádky budou průběžně doplňovány, stejně tak budou časem rozšiřovány informace o nich.
sobota, 16. leden 2021
Zatím pandemická opatření umožňují setkání maximálně 2 osob, tak je možná registrace jen pro jednoho, který bude chtít vyrazit se mnou.
sobota, 23. leden 2021
Cesta tam lesem a zpátky kolem řeky Svratky. Procházka mimo civilizaci ;-) Zatím jsou pandemická opatření nezměněná a umožňují setkání maximálně 2 osob, tak je možná registrace jen pro jednoho, který bude chtít vyrazit se mnou.
úterý, 26. leden 2021
Před šesti lety jsem se rozhodl, že jeden den v měsíci budu vydělávat na dobročinné účely. Postupem času se mé portfolio pravidelných dobročinných příspěvků rozrůstá.
sobota, 30. leden 2021
sobota, 6. únor 2021 - neděle, 7. únor 2021
Přestože jsem měl narozeniny již před nějakou dobou, tak jsem je zatím neoslavil ani s rodiči. Je správný čas to napravit. A chci si sám upéct narozeninový dort, který mám rád ;-)
sobota, 13. únor 2021
Tento výlet je zvolen jako náhradní program oproti původně plánované návštěvě sestry v Podkrkonoší. Za současné situace mi nepřišla rozumná více než 5 hodinová cesta přes půl republiky, takže jsem návštěvu odložil na zatím neupřesněný termín. Budu moc rád, pokud se někdo rozhodnete vyrazit se mnou. Zatím jsou pandemická opatření nezměněná a umožňují setkání maximálně 2 osob, tak je možná registrace jen pro jednoho, který bude chtít vyrazit se mnou.
sobota, 20. únor 2021
sobota, 27. únor 2021
pondělí, 1. březen 2021 - neděle, 21. březen 2021
Aktuální vládní opatření neumožňují první 3 týdny v březnu setkávání osob, takže v tomto období žádné setkávání ani výlety dělat nebudu. Ale můžeš si místo toho přečíst obnovené vydávání Benova plkání, poslechnout koncerty Jarka Nohavici k MDŽ a určitě najdu ještě nějaké další možnosti, jak Ti ten čas doma zpříjemnit.
pondělí, 8. březen 2021 19:00
Přála jsi si někdy, aby Ti k svátku zahrál Jarek Nohavica písničku na přání? Zdá se Ti to nemožné? Není nic snazšího než využít tuto možnost. Stačí navštívit Jarkovy stránky, vložit své přání a pak jen od 19 hodin přijít na online koncert jen a jen pro Vás, milé dámy (snad se nebudete moc zlobit, když si jej mnozí z nás mužů, užijí společně s Vámi)
úterý, 9. březen 2021 19:00
středa, 10. březen 2021 19:00
čtvrtek, 11. březen 2021 19:00
pátek, 12. březen 2021 19:00
sobota, 13. březen 2021 19:00
neděle, 14. březen 2021 19:00
neděle, 28. březen 2021
Po delší době bude možné vyrazit mimo hranice obce v rámci celého okresu. Zatím je to možné stále jen ve 2. Protože během března bylo možné cestovat jen na území obce a spousta z nás tak zůstala doma, tak jsem si pro Vás připravil jednu specialitu, tak jsem zvědav, s kým z Vás vyrazím. Po takové dlouhé pauze si to totiž něco mimořádného rozhodně zaslouží. Tak doufám, že nepůjdu sám.
sobota, 24. duben 2021
Oslavme společně svátek svatého Jiří, mj. patrona skautů a skautek. Pusťme si společně "trezorový" film na České televizi nebo jeden ze dvou dokumentů zpracovaných Skautským institutem.
neděle, 25. duben 2021
Doubravice nad Svitavou
Blíží se jaro a protože plánuji ozelenit svůj balkón, tak se chci vypravit do zahradnictví v Doubravici nad Svitavou (a užít si i sousední pštrosí farmu). Bude možnost i ochutnávky pštrosích specialit. Kdo se vydá se mnou?
neděle, 25. duben 2021
Už několik let zvažuji vytvoření bylinkové zahrádky na svém balkóně. Nyní nastal čas realizace a částečně bude i uvnitř bytu (což nebylo původně v plánu). Více informací budu postupně přidávat do nového katalogu, tak se můžete kouknout ;-)
čtvrtek, 13. květen 2021
Ještě nevím kam to bude ani jak to bude dlouhé, ale rád se s někým z Vás někde potkám. Pojďme si společně užít den ;-)
sobota, 15. květen 2021
sobota, 29. květen 2021
červen
sobota, 5. červen 2021
červen
sobota, 12. červen 2021
červenec
pátek, 2. červenec 2021 00:00 - úterý, 6. červenec 2021 00:00
Moje oblíbená pohádka ve zpracování mého oblíbeného divadla. Teď už jen sehnat někoho dalšího, kdo vyrazí se mnou.
srpen
čtvrtek, 26. srpen 2021 - neděle, 29. srpen 2021
Nechte se vtáhnout čarokrásnou jezerní oblastí, panenskou přírodou, rájem ptactva… Připraveni? Míříme k Mazurským jezerům. Projdete se půvabnými Varšavskými paláci i pulzující metropolí. Objevíte jedinečné poutní místo ve Svaté Lipce. Zrelaxujete na březích jezer města Mikolajki, vyrazíte i k Hitlerovu Vlčímu doupěti. Dopřejte si dokonalou dovolenou u Mazurských jezer – bez starostí!