To nejkrásnější z Mazurských jezer + VLČÍ DOUPĚ + VARŠAVA

CK Rady na cestu
mazury
  čtvrtek, 26. srpen 2021 - neděle, 29. srpen 2021

Chystám se uskutečnit vlastní zájezd pro veřejnost. I to je jeden z důvodů, proč jsem se rozhodl letos zúčastnit zájezdů u tří různých CK. Nevybírám nejlevnější CK, ale CK, které mě oslovily svým způsobem práce a pojetím zájezdů. CK Rady na cestu jsem si vybral hlavně kvůli průvodci na tomto zájezdě, který mě velmi zaujal. Věřím, že se od něj mám co naučit. Zároveň jde o velmi zajímavou oblast, kterou vůbec neznám a je na cestě k mému vysněnému zájezdu.

V případě, že budeš chtít vyrazit se mnou, tak se zaregistruj na tuto akci co nejdříve a já se s Tebou spojím a domluvíme vše potřebné. Těsně před akcí to již nemusí být možné, protože i CK má své uzávěrky registrace, tak ať to neprošvihneš. Já jsem na zájezd již přihlášen a mám cca polovinu již zaplacenou.

Nechte se vtáhnout čarokrásnou jezerní oblastí, panenskou přírodou, rájem ptactva… Připraveni? Míříme k Mazurským jezerům. Projdete se půvabnými Varšavskými paláci i pulzující metropolí. Objevíte jedinečné poutní místo ve Svaté Lipce. Zrelaxujete na březích jezer města Mikolajki, vyrazíte i k Hitlerovu Vlčímu doupěti. Dopřejte si dokonalou dovolenou u Mazurských jezer – bez starostí!

Fotka převzata ze stránek CK Rady na cestu (viz odkaz na podrobnější informace o zájezdu níže).

Seznam účastníků

Žádní účastníci