Od začátku až do konce

Jednodenní výlety
zalesna-zhor
  neděle, 28. březen 2021

Zkoušeli jste někdy jít po jedné barvě turistické značky od začátku až do konce? Já zatím ne, i když o tom už dlouho uvažuji. A teď nastala ta správná příležitost to uskutečnit. Celá trasa měří necelých 40 km a prochází okresem Brno - venkov od jihu na sever. Tak co, přidáte se? Většina trasy vede lesem a cestou se prochází jen cca 5 obcí.

Sraz bude v 10:30 u turistického rozcestníku poblíž zastávky autobusu Příbram na Moravě, Brodek (po příjezdu autobusu od Zastávky - může mít zpoždění z důvodu výstavby na železniční trati) a budeme putovat po žluté turistické značce až do Šerkovic (kousek nad Tišnovem). Cestou plánuji jen pár drobných odbočení z trasy - na jednu vyhlídku a pak zkrácení v Tišnově přes město a po nově vybudované Růzcké cestě (po které předpokládám v budoucnu ta značka povede).

Těším se na fajn výlet a setkání s někým z Vás - třeba zrovna Tebou, kdo to teď čteš ;-)

Volných míst
Počet míst