Stezkou Járy Cimrmana

Jednodenní výlety
jara-cimrman
  sobota, 16. leden 2021

Krásná procházka na nejvyšší vrchol v okolí (snad do té doby vydrží sníh a bude zasněžený) po Naučné stezce Járy Cimrmana. Budeme vyrážet z Lomnice od plastiky Cimrmanových nohou (lehce po 11 hodině, po příjezdu autobusu od Tišnova) a skončíme na autobuse v Křeptově (odjezd z Křeptova v 13:42). Celkem ujdeme cca 8 km.

Pokud bychom byli v Křeptově moc brzy a byla nám zima, tak si to můžeme prodloužit do Doubravníku na vlak (odjezd z Doubravníku každou 7. minutu po sudé hodině), navíc ujdeme cca 4 km.

Budu moc rád, když nepůjdu sám. Vyrážím za každého počasí (neexistuje špatné počasí jen nedostatečné vybavení).

Více informací ke stezce najdete na turistickém portálu Kudy z nudy.

Fotka je poskytována pod licencí  CC BY-SA 3.0 a je převzata z  Wikipedie, autorem je Michal Klajban, vznikla 2. 3. 2012.

Volných míst
Již plně obsazeno.