Pohádky jednoduše

Speciality
pohadky-jednoduse
  úterý, 12. leden 2021

Spuštění toho speciálního webu jsem již odložil tolikrát, že už to dále dělat nechci a tak jej pouštím do světa v den svých kulatin.

Zatím jde o velmi rozpracovanou verzi, ale to co tam již je, tak je snad v plně použitelném stavu. Většina pohádek (včetně vytvoření webu) byla zatím zpracována loni na jaře a zatím jsou tam jen ty nejstarší (1920 - 1928). Zpracování jedné pohádky zabere cca 1 hodinu, takže další budou přibývat pozvolna. Je to práce na celkem dlouhou dobu. Přesto již mám pár nápadů na další vylepšení webu, ale primárně jej chci nejdříve naplnit pohádkami, ať je jich tam co nejvíce. Zatím mi nepište, že tam nějaká pohádka není. Až tam bude můj základ doplněn, tak sám takovou výzvu zveřejním.

Užijte si tento speciální web.