Ocitněte se v kůži mafiána, kterého před zločinnými úmysly neodradí ani to, že stojí proti členům vlastní rodiny. Ovládněte město a staňte se kmotrem!

Hra Mafia vás přenese do dob, kdy byla nejen italská, ale i americká velkoměsta ovládána mocnými rodinami mafiánských bossů. Umožní Vám zažít pocit moci a peněz získaných životem na druhé straně zákona, i když, jak se říká, každý má svou cenu, a tak se hranice mezi „hodnými" a „zlými" často ztrácí.

Ve hře Mafia se dvě mocné rodiny chystají svést rozhodující souboj o nadvládu nad velkoměstem. Obzvlášť jako začínající mafióso musíte mít všechny smysly napjaté a pozorně si hlídat své donary. Nikdy totiž nevíte, čí bouchačka na vás míří. Boss však může být nakonec jen jeden a tak poznáte, že Vaším jediným přítelem jsou všemocné peníze, kterých není nikdy dost.

Hrací doba: 90 - 120 min

Počet hráčů: 2 - 6

Doporučený věk: od 8 let

Rok vydání: 2008